House Nordic Harbo Spisebordsstol

House Nordic Harbo Spisebordsstol kombinerer stil og funktionalitet. Den er polstret i brun PU-læder med dekorative syninger og har sort metalben for et moderne look. Drejefunktionen gør stolen både praktisk og komfortabel til dagligt brug ved spisebordet.

House Nordic Harbo Spisebordsstol koster lige nu 849 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (06. juli 2026) og 959 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Harbo spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion brun PU og metal
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Harbo spisestuestol med drejefod brun, sort
969 kr
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Harbo Spisebordsstol Med Drejefod Spisebordsstol Med Drejefod, Pu Læder, Vintage Brun, Sorte Ben Hn1220
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Harbo Spisebordsstol m. Drejefod I brun PU HN1220
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebords drejestol i brun PU med sorte ben HN1220 1001165
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.6%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestuestole