House Nordic Harbo Spisebordsstol

House Nordic Harbo spisebordsstol kombinerer elegance og komfort. Stolen har en drejefunktion, polstret sæde og armlæn i blød mushroom velour. Den moderne stil fuldendes med sorte metalben, som sikrer både stabilitet og et sofistikeret look. Perfekt til det stilbevidste hjem.

House Nordic Harbo Spisebordsstol koster lige nu 969 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 873 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 873 kr (02. juni 2026) og 969 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Harbo spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion mushroom velour og metal
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Harbo spisestuestol med drejefod mushroom farvet, sort
969 kr
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Harbo Spisebordsstol Med Drejefod Spisebordsstol Med Drejefod, Velour, Mushroom, Sorte Ben Hn1208
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Harbo Spisebordsstol m. Drejefod I mushroom velour HN1208
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebords drejestol i mushroom velour med sorte ben HN1208 1001168
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.4%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestuestole