House Nordic Harbo

House Nordic Harbo spisebordsstol kombinerer komfort og funktionalitet med sit polstrede sæde, ryg og armlæn, der er beklædt med sort PU. Stolen har stilfulde syninger i ryggen og robuste metalben. Den praktiske drejefunktion gør stolen ideel til spisebordet, hvor fleksibilitet og komfort er i fokus.

House Nordic Harbo koster lige nu 899 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 873 kr. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 873 kr (13. juni 2026) og 899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Harbo Spisebordsstol m. 360 g. Drejefod Sort PU
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Harbo spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion sort PU og metal
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Harbo spisestuestol med drejefod sort
969 kr
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Harbo Spisebordsstol Med Drejefod Spisebordsstol Med Drejefod, Pu Læder, Sort, Sorte Ben Hn1223
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic