House Nordic Glasgow Stol

Bedste pris
Faldet 11.2%
1.549kr
2.999 krSPAR 48%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Glasgow lænestol kombinerer elegance og komfort med sit kunstige hvide lammeskind og robuste sorte ben. Perfekt til stuen, hvor den tilføjer et stilfuldt udtryk og tilbyder en behagelig siddeoplevelse. Med sine generøse dimensioner er den ideel til afslapning og hyggeaftener.

House Nordic Glasgow Stol koster lige nu 1.549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.895 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.549 kr (20. juli 2026) og 1.895 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.549 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Glasgow lænestol kunstigt lammeskind og sort stål
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Glasgow lænestol imiteret lammeskind, hvid
1.895 kr
Total: 1.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Glasgow sæt
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Glasgow Stol Stol, Kunstig Lammeskind, Hvid, Sorte Ben Hn1090
2.450 kr
+ fri fragt
Total: 2.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Lounge stol med fodskammel Hvid
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Stol i hvid kunstig lammeskind med sorte ben 1101156
2.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Glasgow Stol Stol i kunstig lammeskind, hvid med sorte ben
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.2%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole