House Nordic Geneve Spisebordsstol

Bedste pris
Stabil pris
399kr
1.299 krSPAR 69%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Geneve Spisebordsstol fra House Nordic bringer elegance til dit spisemiljø med sit bløde grå velour og messing look ben. Stolens tidløse design passer perfekt ind i moderne hjem og tilbyder både komfort og stilfuldhed i ét.

House Nordic Geneve Spisebordsstol koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 479 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (12. april 2026) og 479 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Geneve spisebordsstol i velour m. messingben Grå : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Geneve spisebordsstol grå/messing velour/stål
455 kr
+ fri fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebordsstol i gråt velour med ben i messing look HN1213 1001252
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Geneve Spisebordsstol Spisebordsstol, Velour, Grå, Messing Look Ben Hn1213 Sæt af 2 stk.
814 kr
+ 49 kr fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Geneve Spisebordsstol sæt af 2 stk. i gråt velour med ben i messing look HN1213
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Gulvstole