House Nordic Geneve Spisebordsstol

Bedste pris
Faldet 24.6%
399kr
1.299 krSPAR 69%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Geneve spisebordsstolen fra House Nordic forener elegance og komfort. Stolen er designet med rosa velourbetræk og ben i messing look, hvilket giver en luksuriøs finish til ethvert spiseområde. Perfekt til dem, der ønsker en stilfuld opgradering af deres indretning.

House Nordic Geneve Spisebordsstol koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 32,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 589 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (21. juli 2026) og 589 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Geneve spisebordsstol i velour m. messingben Rosa : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Geneve spisebordsstol rosa/messing velour/stål
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebordsstol i rosa velour med ben i messing look HN1214 1001250
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Geneve Spisebordsstol Spisebordsstol, Velour, Rosa, Messing Look Ben Hn1214 Sæt af 2 stk.
1.112 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Geneve Spisebordsstol 2 stk. i rosa velour, messing
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 24.6%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestuestole