House Nordic Dubrovnik Hyndeboks

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.887 krSPAR 58%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Dubrovnik Hyndeboks er en rummelig opbevaringsløsning i sort plast med en kapacitet på 680 liter. Med målene 146,5x71x75 cm er den ideel til opbevaring af havemøbelhynder, puder og udendørs tilbehør, så dine ting holdes tørre og beskyttet mod snavs. Hyndeboksen kombinerer funktionalitet og stil til dit udendørs område.

House Nordic Dubrovnik Hyndeboks koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (09. maj 2026) og 799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Laos Hyndeboks 680L Sort Plast 7801130
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Dubrovnik hyndeboks 680L sort
1.287 kr
Total: 1.287 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Dubrovnik Hyndeboks Sort
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Dubrovnik Hyndeboks - Hyndeboks, Plastik, Sort 146,5X71X75 Cm, 680 L
1.887 kr
+ fri fragt
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic