House Nordic Dalby Skænk

Bedste pris
Stabil pris
2.599kr
3.949 krSPAR 34%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Dalby Skænk kombinerer elegance og funktionalitet med sine sorte, stilfulde glaslåger og tre rummelige skuffer. Lavet i robust stål, skænken måler 140x40x85 cm og er ideel til opbevaring og fremvisning i spisestuen eller stuen. Denne skænk tilføjer et tidløst design til ethvert hjem.

House Nordic Dalby Skænk koster lige nu 2.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.599 kr (01. marts 2026) og 2.599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC DALBY SKÆNK 140
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
House Nordic skænk med glaslåger, sort
2.769 kr
+ fri fragt
Total: 2.769 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Dalby skænk 2 glaslåger, 3 skuffer sort
3.099 kr
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Dalby Skænk Skænk, 2 Glaslåger, 3 Skuffer, Stål, Sort 140X40X85 Cm
3.462 kr
+ fri fragt
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Dalby Skænk Skænk med glaslåger, sort
3.949 kr
+ fri fragt
Total: 3.949 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Buffetborde og sideborde