House Nordic Dalby Skab

Bedste pris
Stabil pris
1.624kr
2.257 krSPAR 28%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Dalby vitrineskab kombinerer moderne design og praktisk opbevaring. Med sine to glaslåger og en hylde er det ideelt til at fremvise dine yndlingsgenstande. Fremstillet i sort stål, tilfører det et stilrent udtryk til ethvert rum.

House Nordic Dalby Skab koster lige nu 1.624 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.624 kr (02. juni 2026) og 1.699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.624 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Dalby vitrineskab, m. 2 glaslåger og 1 hylde sort stål
1.624 kr
+ fri fragt
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Dalby Skab, 80x80x35cm
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Dalby skænk 2 glaslåger sort
1.739 kr
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC DALBY SKAB 80
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Dalby Skab Skab, 2 Glaslåger, Stål, Sort 80X35X80 Cm
2.257 kr
+ fri fragt
Total: 2.257 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser