House Nordic Cassis Hyndeboks

Bedste pris
Stabil pris
2.799kr
4.320 krSPAR 35%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Cassis hyndeboks tilbyder stilfuld og praktisk opbevaring til dine udendørs hynder. Fremstillet i robust aluminium med en moderne grå finish, kombinerer denne rummelige boks funktionalitet med et elegant design, der passer perfekt til enhver terrasse eller have.

House Nordic Cassis Hyndeboks koster lige nu 2.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (08. april 2026) og 2.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Haiti Hyndeboks Str. L Grå Alu 7801110
2.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Cassis Hyndeboks Stor 650L
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Cassis hyndeboks 650L grå
3.516 kr
Total: 3.516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC cassis hyndeboks aluminium, grå, stor
3.959 kr
+ fri fragt
Total: 3.959 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Cassis Hyndeboks Hyndeboks, Aluminium, Grå, Stor, 160X82X85 Cm, 650 L
4.320 kr
+ fri fragt
Total: 4.320 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Udendørs opbevaringskasser