House Nordic Cairo Daybed

Bedste pris
Stabil pris
7.349kr
9.307 krSPAR 21%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Cairo Daybed fra House Nordic tilbyder en afslappende oase til dit hjem. Denne stilfulde, runde daybed er beklædt med naturfarvet chenille og leveres med to bløde puder, der sikrer maksimal komfort. Ideel til både afslapning og æstetisk indretning.

House Nordic Cairo Daybed koster lige nu 7.349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.349 kr (07. april 2026) og 7.349 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.349 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Cairo Daybed, Natur, Ø160cm
7.349 kr
+ fri fragt
Total: 7.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Daybed med 2 puder i chenille, rund, natur, HN1251
8.549 kr
+ fri fragt
Total: 8.549 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Cairo sofa , daybed med 2 puder natur
8.705 kr
Total: 8.705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Cairo Daybed Daybed Med 2 Puder I Chenille, Rund, Natur Hn1251
9.307 kr
+ fri fragt
Total: 9.307 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Senge og sengerammer