House Nordic Brito Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.181 krSPAR 32%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic Brito Sofabord er et stilfuldt møbel, der kombinerer moderne minimalisme med klassisk elegance. Den runde bordplade i grå melamin med marmorlook giver et eksklusivt udtryk, mens det sorte træben tilføjer en kontrastfuld base. Perfekt til at skabe en elegant atmosfære i stuen.

House Nordic Brito Sofabord koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (01. marts 2026) og 799 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brito Sofabord, Grå marmorlook, Ø60cmH:45cm
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brito sofabord, rund grå marmorlook melamin og sort træ
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brito sofabord marmor look Ø60cm grå,sort
1.155 kr
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brito Sofabord Sofabord, Marmor Look, Grå/Sort Ø60X45 Cm
1.181 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde