House Nordic Brisbane Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
1.887kr
2.249 krSPAR 16%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Brisbane vitrineskab er perfekt til det moderne hjem. Lavet i hvid stål med en glaslåge, tilbyder det en elegant løsning til opbevaring. De tre hylder giver rigelig plads til dine yndlingsgenstande, og dets slanke design passer ind i enhver indretning.

House Nordic Brisbane Vitrineskab koster lige nu 1.887 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.887 kr (01. marts 2026) og 1.887 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.887 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Smalt Vitrineskab Smalt Vitrineskab, 1 Glaslåge, Stål, Hvid 40X35X180 Cm
1.887 kr
+ fri fragt
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane smalt vitrineskab, m. 1 glaslåge og 3 hylder hvid stål
1.994 kr
+ fri fragt
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane Smalt Vitrineskab, 40x35x180cm
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane vitrineskab 1 glaslåge hvid
2.125 kr
Total: 2.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE SMALT VITRINESKAB 40
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser