House Nordic Brisbane Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.535 krSPAR 29%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Brisbane vitrineskabet er ideelt til at fremhæve dine dekorative genstande. Fremstillet i sort stål med en glaslåge og tre hylder, passer det perfekt ind i det moderne hjem. Med en højde på 180 cm er det både stilfuldt og praktisk til stuen.

House Nordic Brisbane Vitrineskab koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (01. marts 2026) og 1.799 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane, Smalt Vitrineskab, sort, 180x40x35cm
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE SMALT VITRINESKAB 40
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane smalt vitrineskab, m. 1 glaslåge og 3 hylder sort stål
2.469 kr
+ fri fragt
Total: 2.469 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Smalt Vitrineskab Smalt Vitrineskab, 1 Glaslåge, Stål, Sort 40X35X180 Cm
2.535 kr
+ fri fragt
Total: 2.535 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser