House Nordic Brisbane Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
2.072kr
2.415 krSPAR 14%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Brisbane vitrineskab er en stilfuld og moderne opbevaringsløsning til dit hjem. Skabet er fremstillet i holdbart hvidt stål med to glaslåger og justerbare hylder, hvilket gør det nemt at fremvise dine yndlingsgenstande. Med målene 80x40x101 cm passer det perfekt til forskellige rum og indretningsstile.

House Nordic Brisbane Vitrineskab koster lige nu 2.072 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.072 kr (01. marts 2026) og 2.072 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.072 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Vitrineskab Vitrineskab, 2 Glaslåger, Stål, Hvid 80X40X101 Cm
2.072 kr
+ fri fragt
Total: 2.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane vitrineskab, m., 2 glaslåger og 2 hylder hvid stål
2.279 kr
+ fri fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane Vitrineskab, hvid, 80x40x101 cm
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE VITRINESKAB HVID 40
2.399 kr
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane vitrineskab 2 glaslåger hvid
2.415 kr
Total: 2.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser