House Nordic Brisbane Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
2.443kr
3.279 krSPAR 25%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Brisbane Vitrineskab fra House Nordic er et stilfuldt og funktionelt møbel til dit hjem. Med sine to glaslåger og tre hylder skaber skabet en elegant måde at fremvise porcelæn og pyntegenstande. Fremstillet i hvidt stål, passer det minimalistiske design perfekt ind i enhver moderne indretning.

House Nordic Brisbane Vitrineskab koster lige nu 2.443 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.443 kr (01. marts 2026) og 2.443 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.443 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Vitrineskab Vitrineskab, 2 Glaslåger, Stål, Hvid 80X35X175 Cm
2.443 kr
+ fri fragt
Total: 2.443 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane Vitrineskab, Hvid, 80x35x175cm
2.949 kr
+ fri fragt
Total: 2.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE VITRINESKAB 80
2.969 kr
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane vitrineskab, m., 2 glaslåger og 3 hylder hvid stål
3.039 kr
+ fri fragt
Total: 3.039 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane vitrineskab hvid
3.279 kr
Total: 3.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser