House Nordic Brisbane TV-Bænk

Bedste pris
Stabil pris
1.929kr
2.799 krSPAR 31%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Brisbane TV-bænken tilføjer et stilfuldt præg til din stue. Den sorte stålramme og elegante glaslåger giver både funktionalitet og et moderne look, ideel til at fremvise dine yndlingsgenstande.

House Nordic Brisbane TV-Bænk koster lige nu 1.929 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.929 kr (17. april 2026) og 1.929 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.929 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane TV møbel 3 glaslåger sort
1.929 kr
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
House Nordic Brisbane tv-bænk 130
2.069 kr
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane reol
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane TV-bænk, m. 3 glaslåger sort stål
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Tv-Bænk Tv-Bænk, 3 Glaslåger, Stål, Sort 130X40X55 Cm
2.350 kr
+ fri fragt
Total: 2.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
TV-Bænk i sort med glaslåger 40x130x55 cm 3001055
2.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Borde til underholdningscentre og tv
funktioner: Med skab
type: Tv-stand