House Nordic Brisbane Smalt Vitrineskab

House Nordic Brisbane Smalt Vitrineskab er det ideelle valg til det moderne hjem. Det slanke design i sort stål med en glaslåge giver en elegant opbevaringsløsning til dine pyntegenstande eller porcelæn. Med to hylder tilbyder skabet praktisk plads og en stilren tilføjelse til din bolig.

House Nordic Brisbane Smalt Vitrineskab koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.643 kr (02. juni 2026) og 1.699 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane, Smalt Vitrineskab,sort, 40x35x140cm
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane vitrineskab 1 glaslåge sort
1.739 kr
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE SMALT VITRINESKAB 40
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane smalt vitrineskab, m. 1 glaslåge og 2 hylder sort stål
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Smalt Vitrineskab Smalt Vitrineskab, 1 Glaslåge, Stål, Sort 40X35X140 Cm
2.257 kr
+ fri fragt
Total: 2.257 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser