House Nordic Brisbane Hængende Vitrineskab

Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
1.840 krSPAR 24%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Brisbane væghængt vitrineskab fra House Nordic er en stilfuld løsning til dit moderne hjem. Skabet er fremstillet i sort stål og har to glaslåger, der beskytter dine genstande mod støv. Med en praktisk hylde er det ideelt til at fremvise porcelæn og pynteting, samtidig med at det giver en elegant opbevaringsløsning.

House Nordic Brisbane Hængende Vitrineskab koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (01. april 2026) og 1.399 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Brisbane Hængende Vitrineskab, sort,80x80x18cm
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Brisbane vitrineskab væghængt, 2 glaslåger sort
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Brisbane væghængt vitrineskab, m. 2 glaslåger og 1 hylde sort stål
1.469 kr
+ fri fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BRISBANE HÆNGENDE VITRINESKAB 80
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Brisbane Hængende Vitrineskab Hængende Vitrineskab, 2 Glaslåger, Stål, Sort 80X18X80 Cm
1.840 kr
+ fri fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kinesiske skabe og kasser