House Nordic Bolzano Spisebord

Bedste pris
Stabil pris
2.165kr
2.899 krSPAR 25%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Bolzano spisebord kombinerer elegance og funktionalitet med sin bordplade i marmorlook og solide sorte stålben. Ideelt til moderne spisestuer, hvor stil er en prioritet. Bordet måler Ø110x75 cm og passer perfekt til mindre rum uden at gå på kompromis med designet.

House Nordic Bolzano Spisebord koster lige nu 2.165 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.165 kr (01. marts 2026) og 2.165 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.165 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Bolzano Spisebord Spisebord, Marmor Look Bordplade, Sort Base Ø110X75Cm
2.165 kr
+ fri fragt
Total: 2.165 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord med top i marmor look og sort ben ø110x75cm 2201145
2.319 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Bologna spisebord Ø110 cm marmor look, sorte ben, hvid
2.579 kr
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Bolzano spisebord MDF med marmor look og sort stål
2.802 kr
+ fri fragt
Total: 2.802 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bolzano Spisebord I marmor look og sort ben ø110x75cm
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde