HOUSE NORDIC Bolzano Sofabord

5.0 (1 anmeldelse)
HOUSE NORDIC Bolzano Sofabord
Bedste pris
Stabil pris
1.615kr
2.199 krSPAR 27%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bolzano Sofabord fra HOUSE NORDIC tilføjer en elegant og sofistikeret atmosfære til din stue. Med en bordplade i marmor look og smukke messingben er dette sofabord både stilfuldt og funktionelt. Perfekt til at give dit hjem et moderne og luksuriøst touch.

HOUSE NORDIC Bolzano Sofabord koster lige nu 1.615 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.615 kr (01. marts 2026) og 1.615 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.615 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Bolzano sofabord MDF med marmor look og messing stål
1.615 kr
+ fri fragt
Total: 1.615 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Bologna sofabord Ø70 cm marmor look, messing ben, hvid
1.810 kr
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bolzano Sofabord med top i marmor look og messing ben ø70x45cm
1.979 kr
+ fri fragt
Total: 1.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Bolzano Sofabord Sofabord, Marmor Look Bordplade, Messing Look Base Ø70X45Cm
2.072 kr
+ fri fragt
Total: 2.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofabord med top i marmor look og messing ben ø70x45 cm 2101160
2.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde
materiale: Træ