House Nordic Boavista Spisebord

Bedste pris
Stabil pris
2.299kr
3.425 krSPAR 33%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Boavista spisebordet kombinerer elegance og funktionalitet i ét. Med sin runde, mørkebrune bordplade i decorpapir og sorte træben, passer det perfekt ind i enhver moderne spisestue. Det er ideelt til hyggelige middage og sociale sammenkomster.

House Nordic Boavista Spisebord koster lige nu 2.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (17. april 2026) og 2.299 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Boavista Spisebord Mørkebrun Ø120 cm
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BOAVISTA SPISEBORD 120
2.400 kr
Total: 2.400 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Boavista spisebord, rund mørkebrun decorpapir og sort træ
2.659 kr
+ fri fragt
Total: 2.659 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Boavista spisebord Ø120cm mørkebrun
2.709 kr
Total: 2.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Boavista Spisebord Spisebord, Mørkebrun Ø120X75 Cm
3.425 kr
+ fri fragt
Total: 3.425 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde
form: Rundt
materiale: Træ