House Nordic Boavista Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
2.190 krSPAR 41%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Boavista Sofabord er et stilfuldt og funktionelt møbel til din stue. Med sine runde former og en diameter på 80 cm bringer det et naturligt udtryk ind i rummet. Bordet er fremstillet af MDF med decorpapir, og de unikke ben giver det et sofistikeret look. Perfekt til hverdagsbrug og indbydende stunder.

House Nordic Boavista Sofabord koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (01. marts 2026) og 1.299 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Boavista Sofabord Natur
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Sofabord, naturØ80x45 cm
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Boavista sofabord Ø80cm natur
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BOAVISTA SOFABORD 80
1.500 kr
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Boavista Sofabord Sofabord, Natur Ø80X45 Cm
2.190 kr
+ fri fragt
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde