House Nordic Boavista Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
1.349kr
2.145 krSPAR 37%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Boavista sofabord er et stilfuldt og funktionelt møbel til din stue. Den runde bordplade i mørkebrun decorpapir og sorte træben giver et elegant udseende. Sofabordet er designet til hyggelige stunder med familie og venner.

House Nordic Boavista Sofabord koster lige nu 1.349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (26. marts 2026) og 1.349 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Boavista Sofabord Mørkebrun
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Boavista sofabord Ø80cm mørkebrun
1.405 kr
Total: 1.405 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Boavista sofabord, rund mørkebrun decorpapir og sort træ
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BOAVISTA SOFABORD 80
1.500 kr
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Boavista Sofabord Sofabord, Mørkebrun Ø80X45 Cm
2.145 kr
+ fri fragt
Total: 2.145 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde