House Nordic Bisley Kommode

Bedste pris
Stabil pris
1.189kr
1.887 krSPAR 37%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bisley kommoden fra House Nordic er en stilfuld tilføjelse til ethvert rum. Med sine tre rummelige skuffer i mørkegrå malet MDF, tilbyder den både elegance og praktisk opbevaring. Ideel til soveværelset eller entréen, hvor dens minimalistiske design komplementerer moderne indretning.

House Nordic Bisley Kommode koster lige nu 1.189 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.189 kr (06. juli 2026) og 1.199 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.189 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Bisley kommode, m. 3 skuffer mørkegrå MDF og fyrretræ
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Bisley Kommode, mørkegrå ,80x40x80 cm
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Bisley kommode 3 skuffer mørkegrå
1.255 kr
Total: 1.255 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC BISLEY KOMMODE 80
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Kommode i mørkegrå med fyrretræs ben – 3 skuffer
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Bisley Kommode Kommode, Malet Træ, 3 Skuffer, Mørkegrå 80X40X80 Cm
1.887 kr
+ fri fragt
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Toiletborde
antal skuffer: 3 skuffer