House Nordic Beja Barvogn

Bedste pris
Stabil pris
559kr
664 krSPAR 16%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic Beja Barvogn er en stilfuld og praktisk løsning til din hjemmebar. Lavet i robust gråt stål og designet med to rummelige hylder, tilbyder denne barvogn både elegance og funktionalitet. Perfekt til at organisere dine yndlingsdrikke og tilbehør, gør Beja Barvogn det nemt at skabe en elegant atmosfære i enhver stue eller køkken.

House Nordic Beja Barvogn koster lige nu 559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (01. marts 2026) og 559 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Beja Barvogn, stål Ø40 cm
559 kr
+ 49 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Barvogn, stål, cool grey, 2 hylder, 40x49,5x61 cm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Beja barvogn 2 hylder grå
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Beja Barvogn Barvogn, Stål, Grey, 2 Hylder 40X42X61 Cm
664 kr
+ 49 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og middagsvogne