House Nordic Baza Hængeparasol

House Nordic Baza hængeparasol er designet til at tilføje stil og komfort til din have eller terrasse. Med dens sandfarvede polyester og robuste aluminiumsstok giver den både elegance og holdbarhed. Denne parasol er perfekt til at skabe behagelige skyggeområder på solrige dage.

House Nordic Baza Hængeparasol koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.449 kr (08. april 2026) og 2.499 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Messina Parasol Sandgrå 7701170
2.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Baza Hængeparasol, 2,95x2,95cm
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Baza hængeparasol, m. fod og alu stok sand polyester
2.889 kr
+ fri fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Baza hængeparasol med fod, 295x295cm sandfarvet
3.048 kr
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Baza Hængeparasol Hængeparasol, Med Parasolfod, Alu Stok, Sand 295X295 Cm
3.580 kr
+ fri fragt
Total: 3.580 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Parasoller og solskærme