House Nordic Austin Parasol

Bedste pris
Stabil pris
1.366kr
1.499 krSPAR 9%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

House Nordic Austin Parasol er en sandfarvet parasol med tilt og elegant træstok. Med en diameter på 300 cm giver den god skygge til haven eller terrassen. Parasollen kombinerer stil og funktionalitet og passer ind i mange udendørs miljøer. Tiltfunktionen gør det nemt at justere skyggen efter behov.

House Nordic Austin Parasol koster lige nu 1.366 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.366 kr (09. maj 2026) og 1.366 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.366 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Austin Parasol - Parasol Med Tilt, Træstok, Sand, Ø300 Cm
1.366 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.425 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Parasol med tilt, træstok, sand, ø300 cm
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Austin parasol Ø300cm med tiltfunktion sandfarvet
1.384 kr
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Austin Parasol Sand
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic