House Nordic Austin Parasol

House Nordic Austin Parasol er en elegant sort parasol med en diameter på 300 cm, der er ideel til udendørs brug. Parasolens tiltfunktion og træstok sikrer fleksibilitet og holdbarhed, hvilket gør den perfekt til både haven og terrassen. Fremstillet i kvalitetsmaterialer, giver den effektiv beskyttelse mod solen.

House Nordic Austin Parasol koster lige nu 1.379 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.149 kr (24. marts 2026) og 1.379 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.379 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Parasol med tilt, træstok, sort, ø300 cm
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Austin parasol Ø300cm med tiltfunktion sort
1.384 kr
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Austin Parasol Sort
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Austin Parasol Parasol Med Tilt, Træstok, Sort, Ø300 Cm
1.980 kr
+ fri fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.2%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Parasoller og solskærme