House Nordic Atlanta Spisebord

Bedste pris
Stabil pris
1.446kr
1.980 krSPAR 27%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Atlanta havebordet kombinerer stil og holdbarhed med sin sorte nonwood-overflade. Perfekt til udendørs brug, det runde bord med en diameter på 120 cm er rummeligt nok til hyggelige sammenkomster og skønne middage under åben himmel.

House Nordic Atlanta Spisebord koster lige nu 1.446 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.446 kr (01. marts 2026) og 1.446 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.446 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC ATLANTA HAVEBORD SORT 120
1.446 kr
Total: 1.446 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Atlanta havebord, rund sort nonwood og sort aluminium
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Atlanta havebord Ø120cm nonwood sort
1.688 kr
Total: 1.688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Atlanta Havebord, Nonwood, Ø120cm
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Atlanta Spisebord Spisebord I Nonwood, Sort Øø120 Cm
1.980 kr
+ fri fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Haveborde
type: Spisebord