House Nordic Areca Palme

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.658 krSPAR 52%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic kunstige Areca palme er en elegant og stilfuld tilføjelse til din bolig. Med sin højde på 175 cm bringer den et naturalistisk udseende til ethvert rum. Lavet af grøn plastik og polyester, er den vedligeholdelsesfri og perfekt til dem, der ønsker et grønt indslag uden besvær.

House Nordic Areca Palme koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (08. april 2026) og 799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Areca Palme, kunstig palme 175 cm
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Palme Kunstig palme 175 cm 9501020
919 kr
+ 49 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC kunstig Areca palme grøn plastik og polyester
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Palme kunstig palme H175 cm grøn
1.125 kr
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Areca Palme Kunstig Palme, Grøn H:175 Cm
1.658 kr
+ fri fragt
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Hjem og have