House Nordic Andorra Solvognshynde

Bedste pris
Stabil pris
849kr
1.199 krSPAR 29%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Andorra Solvognshynde er en blød og komfortabel hynde i hvid bomuld, designet til Andorra solvognen. Hynden har et lækkert bomuldsbetræk og passer perfekt til udendørs brug på terrassen eller i haven. Med målene 200 x 62 x 6 cm og en nettovægt på 2,3 kg får du en stilren og funktionel løsning til din solseng.

House Nordic Andorra Solvognshynde koster lige nu 849 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (09. maj 2026) og 849 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Andorra hynde til solvogn hvid bomuld
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Andorra hynde til solseng hvid
923 kr
Total: 923 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Andorra Solvognshynde - Solvognshynde, Bomuld, Hvid
982 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Andorra Solvognshynde Hvid bomuld
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Solvognshynde Bomulds hynde i hvid 8001040
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic