HOUSE NORDIC Abano Bænk

4.2 (4 anmeldelser)
HOUSE NORDIC Abano Bænk
Bedste pris
Stabil pris
499kr
850 krSPAR 41%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

HOUSE NORDIC Abano bænk kombinerer æstetik og funktionalitet med sit naturfarvede poppeltræ og vævede sæde i papirflet. Med sine kompakte mål på 35x80x45 cm passer den perfekt ind i entréen eller som ekstra siddeplads i stuen. En stilfuld tilføjelse til ethvert rum, der tilføjer et touch af skandinavisk design.

HOUSE NORDIC Abano Bænk koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (08. april 2026) og 499 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Papirvævet bænk i natur 35x80x45 cm 1409080
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Abano Bænk, L80 cm
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Abano bænk natur papirflet og natur poppeltræ
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Abano bænk natur
695 kr
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Abano Bænk Bænk Med Naturflet Sæde, Poppeltræ, Natur 80X35X45 Cm
739 kr
+ 49 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Abano Bænk med vævet sæde, natur, 35x80x45 cm : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Møbler