House Doctor Club Spisebord

Bedste pris
Stabil pris
4.599kr
6.750 krSPAR 32%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Skab et indbydende spisehjørne med House Doctors Club spisebord, der forener lyst mangotræ og jern. Dette bord tilfører varme og personlighed til dit hjem og danner rammen om mange gode stunder.

House Doctor Club Spisebord koster lige nu 4.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.599 kr (17. maj 2026) og 4.799 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.599 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE DOCTOR SPISEBORD CLUB LYS 200
4.599 kr
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Doctor Spisebord, Club, Natur L200 cm
4.799 kr
+ fri fragt
Total: 4.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
House Doctor Spisebord, Club, L 200 cm
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
House Doctor Spisebord Hdclub
6.750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Køkken- og spisestueborde