Hortus Terrassevarmer Hængemodel 1000/2000W

4.4 (23 anmeldelser)
Hortus Terrassevarmer Hængemodel 1000/2000W
Bedste pris
Stabil pris
449kr
2.013 krSPAR 78%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Oplev komfortable aftener udendørs med Hortus terrassevarmer. Denne lofthængte model bruger infrarød teknologi til direkte opvarmning uden at opvarme luften. Den elegante sølvfinish passer perfekt i enhver udendørs indretning, ideel til terrasse eller udestue.

Hortus Terrassevarmer Hængemodel 1000/2000W koster lige nu 449 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (01. marts 2026) og 449 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 449 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Terrassevarmer Hængemodel 1000/2000 W Remote Gt
449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 498 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hortus terrassevarmer hængemodel, 1000/2000W, 10m², sølv
1.611 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.651 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
HORTUS terrassevarmer hængemodel 1000/2000 W, GT, med fjernbetjening, sølv
1.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORTUS Terrassevarmer 2000W lofthængt
1.701 kr
+ fri fragt
Total: 1.701 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hortus terrassevarmer hængemodel, 1000/2000W, 10m², sølv
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 4-6 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hortus Terrassevarmer hængemodel, 1000/2000W
1.889 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hortus terrassevarmer, hængemodel, 1000/2000W, sølv
1.999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Hortus Terrassevarmer hængemodel 1000/2000 W, GT, med fjernbetjening, sølv
2.013 kr
+ fri fragt
Total: 2.013 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Hjem og have
energikilde: El