Hortus terrassevarmer 2100W

Oplev komforten med Hortus terrassevarmer på dine udendørs aftener. Denne stilfulde infrarøde gulvmodel afgiver en jævn varme, ideel til terrassen. Med tre varmeindstillinger opnår du nemt den ønskede temperatur, mens det moderne design harmonerer med dit udemiljø.

Hortus terrassevarmer 2100W koster lige nu 1.529 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.498 kr (08. april 2026) og 1.669 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.529 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.529 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
HORTUS terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort
1.669 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Hortus Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort
1.980 kr
+ fri fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Terrassevarmer Gulvmodel M/ Skærm Ø60 Cm 900/1200/2100 W Ha
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
2.055 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.554 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORTUS Terrassevarmer 2100W gulvmodel
2.077 kr
+ fri fragt
Total: 2.077 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Terrassevarmere