Hortus Infrarød Terrassevarmer 2000W

Hortus infrarød terrassevarmer er en stilfuld, lofthængt løsning til at tilføje varme til din terrasse, udestue eller campingvogn. Med sin effekt på 2000W og fjernbetjening sikrer den nem styring og jævn varmefordeling. Ideel til hyggelige aftener udendørs.

Hortus Infrarød Terrassevarmer 2000W koster lige nu 840 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (03. juni 2026) og 840 kr (16. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 840 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORTUS Terrassevarmer UFO 2000W lofthængt
840 kr
+ 39 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort
849 kr
+ 40 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort
899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hortus infrarød terrassevarmer hængemodel, 2000W
949 kr
+ 40 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hortus infrarød terrassevarmer hængemodel, 2000W
959 kr
+ 40 kr fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Terrassevarmer Hængemodel 2000 W Ufo Remote Ha
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Hortus Terrassevarmer hængemodel UFO 2000 W, GT, Ø45 cm, sort
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
HORTUS terrassevarmer hængemodel UFO 2000 W, GT, Ø45 cm, sort
1.640 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.8%

Specifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Terrassevarmere