HORTUS Infrarød Terrassevarmer 1800W

HORTUS infrarød terrassevarmer er perfekt til den overdækkede terrasse eller udestuen. Dens lofthængte design sparer gulvplads, mens 80% af energien konverteres til varme. Med justerbar effekt op til 1800W og fjernbetjening, er den ideel til hyggelige aftener udendørs.

HORTUS Infrarød Terrassevarmer 1800W koster lige nu 1.398 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.236 kr (03. juni 2026) og 1.398 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.398 kr hos Haveglad.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
HORTUS terrassevarmer hængemodel med skærm 800/1000/1800 W, HA, Ø60 cm, sort
1.398 kr
+ 139 kr fragt
Total: 1.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hortus infrarød terrassevarmer, 800/1000/1800W, 5m², sort
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORTUS Terrassevarmer 1800W lofthængt
1.434 kr
+ fri fragt
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hortus infrarød terrassevarmer, 800/1000/1800W
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hortus infrarød terrassevarmer, 800/1000/1800W, 5m², sort
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Hortus Terrassevarmer hængemodel med skærm 800/1000/1800 W, HA, Ø60 cm, sort
1.698 kr
+ fri fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hortus infrarød terrassevarmer, 1800W
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Terrassevarmer Hængemodel 800/1000/1800w Med Skærm Remote Ha
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.1%

Specifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Terrassevarmere