Hori Wireless Racing Wheel Apex

4.6 (40 anmeldelser)
Hori Wireless Racing Wheel Apex
Bedste pris
Stabil pris
913kr
1.366 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Hori Wireless Racing Wheel Apex er et trådløst rat og pedalsæt designet til PlayStation 5, PlayStation 4 og PC. Sættet giver dig mulighed for at opleve racerspil med øget realisme og frihed, uanset om du spiller på konsol eller computer. Med fokus på byggekvalitet og tilpasningsmuligheder er det velegnet til både nye og erfarne racerkørere.

Hori Wireless Racing Wheel Apex koster lige nu 913 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 913 kr (09. maj 2026) og 913 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 913 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORI Apex Wireless Wheel, gamepad and pedals set PC
913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HORI APEX Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hori Wireless Racing Wheel Apex For Playstation 5, Playstation 4 And Pc
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hori Wireless Racing Wheel Apex til Playstation 5, PlayStation 4 og pc
1.366 kr
Total: 1.366 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spilcontrollere