HORI Farming Vehicle Control System

4.5 (57 anmeldelser)

Oplev realistiske landbrugsspil med HORI Farming Vehicle Control System. Dette sæt tilbyder et fuldskala rat, pedaler og et kontrolpanel, der bringer din gaming oplevelse til næste niveau. Ideel til Farming Simulator eller andre simulationsspil på PC.

HORI Farming Vehicle Control System koster lige nu 2.899 kr. En stigning på 16,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.489 kr (30. juni 2026) og 2.899 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HORI Farming Vehicle Control System for PC Wired Controller
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HORI Farming Vehicle Control System -spelkontroll, PC
3.224 kr
Total: 3.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hori Farming Control System For Pc For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals
3.390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HORI Farming Vehicle Control System Wheel, pedals and control panel unit set PC
3.889 kr
+ fri fragt
Total: 3.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.4%

Specifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spilcontrollere
kompatibilitet: PC
type: Rat