Hoppekids Tårn Fairytale Knight

Bedste pris
Stabil pris
527kr
659 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Hoppekids Tårn fra Fairytale Knight-universet gør sengetid til en leg og eventyr. Designet til halvhøje senge, giver tårnet en sjov op- og nedtur med mulighed for at åbne eller lukke efter behov.

Hoppekids Tårn Fairytale Knight koster lige nu 527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (04. juli 2026) og 699 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Tårn, Fairytale knight : Erling Christensen Møbler
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng FAIRYTALE KNIGHT
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng FAIRYTALE KNIGHT
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Sengetilbehør