Hoppekids Tårn Fairytale Flower

Bedste pris
Faldet 20.0%
527kr
699 krSPAR 25%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Hoppekids Tårn med Fairytale Flower motiv forvandler sengetid til en eventyrlig oplevelse. Designet til halvhøje senge, og gør turen op ad stigen sjovere. Bindebånd sikrer fleksibel brug, så tårnet kan være åbent eller lukket.

Hoppekids Tårn Fairytale Flower koster lige nu 527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (04. juli 2026) og 699 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Tårn, Fairytale Flower : Erling Christensen Møbler
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Tårn Farytale Flower
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng FAIRYTALE FLOWER
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tårn til Halvhøj Seng FAIRYTALE FLOWER
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Sengehimler