Hoppekids STOREY Reolside

Bedste pris
Faldet 20.0%
1.359kr
1.699 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids STOREY Reolside er designet til at skabe fleksible og pladsbesparende opbevaringsløsninger i børneværelset. Disse endemoduler fungerer som fundamentet i STOREY-systemet, hvor hylder, skrivebord og andet tilbehør nemt kan monteres. Overfladen er miljøvenligt lakeret, hvilket gør den både flot og praktisk i hverdagen.

Hoppekids STOREY Reolside koster lige nu 1.359 kr. En stigning på 21,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.120 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.120 kr (26. marts 2026) og 1.699 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.359 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids STOREY Reolside : Erling Christensen Møbler
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids STOREY Reolside Flere Muligheder
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids STOREY Reolside Flere Muligheder
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Bogskabe og reoler