Hoppekids STOREY Reol 2 Sektioner med 4 Hylder

Bedste pris
Faldet 20.0%
3.966kr
4.958 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids STOREY Reol tilbyder en smart løsning til mindre børneværelser med to sektioner, fire hylder, en skriveplade og en hyggelig seng. Reolen giver mulighed for at skabe både opbevaring og et arbejdsområde i én kompakt enhed. Placer bord og hylder efter behov for maksimal fleksibilitet i barnets rum.

Hoppekids STOREY Reol 2 Sektioner med 4 Hylder koster lige nu 3.966 kr. En stigning på 24,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.199 kr (30. april 2026) og 4.958 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.966 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids STOREY Reol 2 sektioner m. 4 hylder, skriveplade og seng : Erling Christensen Møbler
3.966 kr
+ fri fragt
Total: 3.966 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids STOREY Reol 2 Sektioner m. 4 Hylder
3.966 kr
+ fri fragt
Total: 3.966 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids STOREY Reol 2 Sektioner m. 4 Hylder
4.958 kr
+ fri fragt
Total: 4.958 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer