Hoppekids Skummadras 90x200 cm

2.1 (12 anmeldelser)
Hoppekids Skummadras 90x200 cm
Bedste pris
Stabil pris
1.478kr
1.848 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids skummadras er ideel til børnesengen og designet for at sikre dit barn en behagelig nattesøvn. Madrassen måler 90x200 cm og er 9 cm høj, hvilket giver tilstrækkelig støtte, så dit barn kan sove trygt og komfortabelt hele natten.

Hoppekids Skummadras 90x200 cm koster lige nu 1.478 kr. En stigning på 64,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 900 kr (14. juni 2026) og 1.478 kr (28. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.478 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skummadras m. hvidt betræk 9 cm
1.478 kr
+ fri fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Skummadras inkl. betræk, 90x200 cm, H: 9cm, Hvid
1.478 kr
+ fri fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skummadras m. Betræk 9 cm. Flere Størrelser
1.478 kr
+ fri fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skummadras m. Betræk 9 cm. Flere Størrelser
1.848 kr
+ fri fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Madrasser
størrelse: Tremmeseng/småbørn