Hoppekids Skuffesæt på Hjul, 70x160 cm, Pale Rose

Hoppekids skuffesæt på hjul i størrelsen 70x160 cm tilbyder en smart opbevaringsløsning til soveværelset. De rummelige skuffer kan nemt trækkes ud takket være gummihjulene, hvilket gør det nemt at opbevare sengetøj eller legetøj under sengen. Fremstillet i certificeret fyrretræ og MDF, behandlet med vandbaseret lak, sikrer skufferne både holdbarhed og et stilfuldt look.

Hoppekids Skuffesæt på Hjul, 70x160 cm, Pale Rose koster lige nu 991 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (28. maj 2026) og 991 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Skuffesæt til Comfort 70x160 cm pale rose
991 kr
+ fri fragt
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skuffesæt på hjul, til 70x160 Pale Rose Pale Rose : Erling Christensen Møbler
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Skuffer m. Hjul 2 stk. 70x160 cm
1.400 kr
+ fri fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Rulleskuffer