Hoppekids Skuffesæt på Hjul

Bedste pris
Stabil pris
1.183kr
1.479 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids skuffesæt på hjul er den ideelle løsning til opbevaring under 70x160 cm senge. De rummelige skuffer i Pale Green kan nemt indeholde tøj, legetøj eller tæpper. De er udstyret med hjul for nem adgang og fleksibilitet, hvilket gør dem perfekte til børneværelset.

Hoppekids Skuffesæt på Hjul koster lige nu 1.183 kr. En stigning på 28,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 919 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 919 kr (30. april 2026) og 1.479 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.183 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skuffesæt på hjul, til 70x160, Pale green Pale green : Erling Christensen Møbler
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Rulleskuffer