Hoppekids Skuffesæt på hjul

Bedste pris
Stabil pris
1.127kr
1.409 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids skuffesæt på hjul er en praktisk opbevaringsløsning til senge med madrasmål på 90x200 cm. Med målene 182 cm i bredde, 60 cm i dybde og 19 cm i højde, tilbyder skufferne rigelig plads til at holde orden på børneværelset.

Hoppekids Skuffesæt på hjul koster lige nu 1.127 kr. En stigning på 41,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (30. april 2026) og 1.409 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.127 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skuffesæt på hjul, til 90x200 cm : Erling Christensen Møbler
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Rulleskuffer