Hoppekids Skuffesæt 70x160 cm Hvid

Hoppekids skuffesæt er designet til at passe under senge med målene 70x160 cm. De rummelige skuffer på praktiske hjul gør det let at opbevare sengetøj eller legetøj, og de er fremstillet af certificeret fyrretræ og MDF med vandbaseret behandling.

Hoppekids Skuffesæt 70x160 cm Hvid koster lige nu 951 kr. En stigning på 32,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (30. april 2026) og 1.063 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 951 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skuffesæt på hjul 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
951 kr
+ fri fragt
Total: 951 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Skuffesæt 70x160 cm. hvid
1.063 kr
+ fri fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.063 kr
+ fri fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Skuffer m. Hjul 2 stk. 70x160 cm
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Rulleskuffer