Hoppekids Skuffesæt 70x160 cm Dream Blue

Bedste pris
Stabil pris
1.183kr
1.479 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids skuffesæt i Dream Blue er designet til effektiv opbevaring under senge på 70x160 cm. De inkluderer praktiske gummihjul, som gør det nemt at trille skufferne ud og ind. Perfekt til at gemme sengetøj eller legetøj væk i hverdagen.

Hoppekids Skuffesæt 70x160 cm Dream Blue koster lige nu 1.183 kr. En stigning på 28,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 919 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 919 kr (30. april 2026) og 1.183 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.183 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Skuffesæt på hjul, til 70x160 dream blue Dream Blue : Erling Christensen Møbler
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Skuffesæt til Comfort 70x160 cm dream blue
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Skuffer m. Hjul 2 stk. 70x160 cm
1.400 kr
+ fri fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Skuffesæt på Hjul 2 stk. Flere Størrelser
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Rulleskuffer